Płyn chłodniczy Rock Oil Kool 1L Ostatnia sztuka

Płyn chłodniczy Rock Oil Kool 1L
Informacje
Symbol: 55G0-0002
Dostępność: Niedostępny
Producent: Rock Oil
Opis produktu

Płyn chłodniczy Rock Oil Kool 1 Litr

Kompletny płyn chłodzący dla każdego rodzaju silników chłodzonych cieczą.

Stworzony jako bezpośredni rezultat naszego szerokiego programu wyścigowego Grand Prix, Kool to płyn chłodzący silnik, który jest gotowy do użycia od razu po otwarciu.

Cechy:

Kool jest odpowiedni zarówno dla zastosowań wyścigowych jak i rekreacyjnych, a to dlatego, iż nie tylko pomaga on w utrzymaniu bezpiecznych temperatur w silniku, ale również hamuje korozję oraz chroni chłodnicę wraz z pompą wody.
Jest on już rozcieńczony (dejonizowaną wodą) i powinien być używany jako gotowy do użycia od razu po otwarciu.
Zapewnia pełną ochronę w temperaturze od -38°C do zwyczajnych temperatur pracy, jak również ulepsza właściwości wymiany cieplnej płynów chłodzących silnik.
Zapobiega korozji, a jednocześnie usprawnia smarowność, co pomaga przedłużyć oczekiwaną żywotność układu chłodniczego.

Producent
Płyn chłodniczy Rock Oil Kool 1L Ostatnia sztuka firmy ROCK OIL. Rock Oil jest brytyjskim producentem wysokiej jakości olejów oraz paliw będącym od ponad 90 lat w pełni rodzinnym biznesem. Ich flagowymi produktami są oleje CARBON oraz Synthesis a także pełna gama środków smarnych przeznaczonych do motocykli. Firma Rock Oil posiada certyfikaty BS EN ISO 9001, BS EN ISO 14001 oraz rekomendacje czołowych producentów takich jak BMW, Mercedes, Porsche, Volvo, Iveco, Triumph, Kawasaki oraz Suzuki. Oprócz tego oleje motocyklowe spełniają normy JASO, API, ACEA oraz NMMA. Wszystkie surowce potrzebne do produkcji dostarczane są przez partnerów biznesowych z najwyższej półki którymi są: Afton, Infineum, Lubrizol oraz Oronite zajmujący się technologią dodatków do olejów. Bazę olejową dostarczają Exxon Mobil, BP, Chevron oraz Neste