Olej do silników dwusuwowych Rock Oil 2 STROKE 500ml

Olej do silników dwusuwowych Rock Oil 2 STROKE 500ml
Informacje
Symbol: 37C0-0005
Dostępność: Dostępny
Producent: Rock Oil
23,90 PLN 19,99 PLN
Opis produktu

Road 2 Stroke 500ml Olej do silników dwusuwowych

Stworzony głównie z myślą o potrzebach motocyklistów rajdowych olej Road firmy Rock Oil to produkt o niskiej zawartości popiołu przeznaczony dla każdego rodzaju silnika dwusuwowego, który potrzebuje oleju zgodnego ze specyfikacją JASO FB lub API TC, bez względu na to, czy chłodzony jest on cieczą czy powietrzem, z wyjątkiem dużych, dwusuwowych silników morskich.
Oleje przeznaczone dla nich muszą być zgodne z normą TCW-III.

Cechy:

Zapewnia niską emisję dymu oraz zapobiega zbieraniu się szlamu pod korkiem wlewu oleju.
Dodatek detergentów zapewnia zmniejszone gromadzenie się węgla, a doświadczenie w wyścigach firmy Rock Oil sprawia, że twój silnik jest chroniony w najlepszy możliwy sposób nawet przy największych jego obrotach.
Jest on odpowiedni zarówno do układów typu pre-mix jak i do układów z dozownikiem, jednak w przypadku przemieszek należy zwrócić uwagę na to, aby produkty zostały dokładnie wymieszane.

Uwaga
Zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami producentów w kwestii proporcji.

 

Producent
Olej do silników dwusuwowych Rock Oil 2 STROKE 500ml firmy ROCK OIL. Rock Oil jest brytyjskim producentem wysokiej jakości olejów oraz paliw będącym od ponad 90 lat w pełni rodzinnym biznesem. Ich flagowymi produktami są oleje CARBON oraz Synthesis a także pełna gama środków smarnych przeznaczonych do motocykli. Firma Rock Oil posiada certyfikaty BS EN ISO 9001, BS EN ISO 14001 oraz rekomendacje czołowych producentów takich jak BMW, Mercedes, Porsche, Volvo, Iveco, Triumph, Kawasaki oraz Suzuki. Oprócz tego oleje motocyklowe spełniają normy JASO, API, ACEA oraz NMMA. Wszystkie surowce potrzebne do produkcji dostarczane są przez partnerów biznesowych z najwyższej półki którymi są: Afton, Infineum, Lubrizol oraz Oronite zajmujący się technologią dodatków do olejów. Bazę olejową dostarczają Exxon Mobil, BP, Chevron oraz Neste