Olej silnikowy Motul SCOOTER EXPERT 4T 10W40 1 L

Olej silnikowy Motul SCOOTER EXPERT 4T 10W40 1 L
Informacje
Symbol: 37D0-0073
Dostępność: Dostępny
Producent: Motul
38,89 PLN 33,17 PLN
Opis produktu

MOTUL SCOOTER EXPERT 4T 10W40 MB to olej do silników skuterów 4-suwowych oparty na syntezie MOTUL-Techno. Doskonały do nowoczesnych mini i maxi skuterów, w których wymagana jest lepkość SAE 10W-40 w połączeniu z JASO MB.

ZALETY :

  • Doskonała lepkość dopuszczalna podczas zimnego rozruchu, szczególnie szybki obieg oleju oszczędza paliwo i chroni rozrusznik i akumulator przed przedwczesnym zużyciem.
  • Doskonałe właściwości antyutleniające, antykorozyjne i antypienne
  • Zoptymalizowana zawartość siarki i fosforu zapewnia długotrwałe działanie katalizatorów w bezpieczny sposób.
  • Niska utrata ulatniania zmniejsza zużycie oleju.
  • Idealna ochrona przed zużyciem nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych, takich jak zatrzymanie się i ruch uliczny.

Producent
Olej silnikowy Motul SCOOTER EXPERT 4T 10W40 1 L firmy Motul. Główna siedziba firmy Motul znajduje się we Francji, ale ze swoimi 6 przedstawicielstwami i siecią ponad 80 importerów znana jest niemal na całym świecie. Zdobyte doświadczenie i nieograniczony dostęp do nowoczesnych metod badawczych, pozwala specjalistom z firmy Motul na opracowywanie najbardziej zaawansowanych środków smarnych do wszelkich pojazdów wyposażonych w silniki spalinowe. Motul jest partnerem – również handlowym – wielu znanych marek, m.in: Subaru, Nissan, Yamaha Factory, Honda (HRC), Suzuki Factory Team, Robert Bosch (Stuttgart), ATEV CAR. Jakość produktów Motul potwierdzają bardzo dobre wyniki partnerów firmy w sportach motorowych, gdzie ekstremalne warunki eksploatacji są najwyższym testem dla środków smarnych.