Najlepsze produkty firmy WAI, Mitaka HI Performance oraz Motobatt

Najlepsze produkty firmy WAI, Mitaka HI Performance oraz Motobatt

18-03-2020

Interesuje Cię zakup nowych części do Twojego samochodu? Potrzebujesz rozrusznika, tłoku czy paska napędowego? Istnieje wiele firm z całego świata, które mają do zaoferowania produkty wysokiej jakości. Jeżeli chcesz poznać trzy najlepsze marki: WAI, MitakaHi Performance oraz Motobatt, to zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem i z naszym sklepem. 

 

Internetowe sklepy z częściami zamiennymi

Nowe i zamienne produkty do samochodów, motocykli, rowerów czy innych pojazdów są często niełatwe do zdobycia. Istnieją jednak firmy, które trudnią się w tworzeniu, przygotowywaniu i sprzedawaniu takich elementów. Na polskim i zagranicznym rynku powstało wiele przedsiębiorstw, które specjalizują się w sprzedaży motoryzacyjnej, jednak czy każda z nich oferuje dobry i jakościowy sprzęt? Otóż nie! Przed zakupem części do swojego pojazdu powinniśmy zrobić dokładny "research" i dowiedzieć się, który producent oferuje najlepsze części.

 

Produkty firmy Mitaka Hi Performance 

MitakaHi Performance to firma, która istnieje na rynku zagranicznym już kilkadziesiąt lat. Produkty firmy MitakaHi Performance dostarczane są do mniejszych i większych sklepów na całym świecie, w tym do Polski.

W ich asortymencie możemy znaleźć wiele części do niemalże wszystkich modeli samochodowych. Firma ma bogatą ofertę, wśród której znajdziemy: tłoki, korbowody, uszczelki, wały korbowe, części do skuterów, części sprzęgła czy zawory.

Produkty firmy Mitaka są bardzo popularne w Polsce i często wybierane przez kierowców. Cechuje je wysoka jakość i niedrogie ceny.

 

Produkty firmy Motobatt

Nadrzędnym celem firmy Motobatt jest dostarczenie swoim klientom jak najlepszych i jak najsolidniejszych akumulatorów i ładowarek do pojazdów. Specjalizują się w tworzeniu i eksporcie części i elementów do samochodów. W ich bogatej i profesjonalnej ofercie znajdują się takie produkty jak:

U tego producenta znajdziemy wszystko, co niezbędne do danego rodzaju i marki pojazdu. Zaopatrzymy swój samochód lub w części zamienne, jak i dokupimy brakujące elementy. Firma ma swojego dystrybutora również w Polsce.

 

Produkty firmy WAI

Ostatnią fabryką specjalizującą się w branży motoryzacyjnej jest firma WAI. Innowacyjność i kreatywność to cechy, które pozwoliły firmie na zbudowanie mocnej pozycji na arenie międzynarodowej. Od momentu powstania koncern nieustannie pracuje nad zaspokajaniem potrzeb swoich wymagających Klientów. Takie podejście zobowiązuje WAI do bycia liderem wśród przedsiębiorstw motoryzacyjnych. 

Znajdziemy u nich elementy niezbędne do naprawy każdego motocyklu. Żadna marka u tego producenta nie została pominięta. Ze względu na najwyższą jakość wykonania ich produkty są nieco droższe, jednak warte swojej ceny.

WAI oferuje swoim Klientom dostęp do szerokiej gamy produktów:

  • Rozruszniki, alternatory i ich komponenty;
  • Cewki oraz moduły zapłonowe;
  • Silniki WIPER;
  • Prostowniki;
  • Regulatory napięcia;
  • Czujniki MAP;
  • Czujniki MAF.

Co ciekawe potęga, jaką jest WAI, sprzedaje swoje produkty aż do 105 krajów świata! Dlatego, jak można się domyślać, wysoka klasa produkcji jest podstawą do tak bogatej bazy Klientów. Firma WAI to luksus wykonania widoczny w każdym detalu, jak i wyjątkowa precyzja.

Polskie firmy najczęściej zaopatrują się w rozruszniki firmy WAI z tego względu, że na rynku rodzimym jest największe zapotrzebowanie właśnie na te komponenty.


Najlepsze części firm WAI, MitakaHI Performance oraz Motobatt znajdziemy wśród polskich dystrybutorów. Te nazwy są niezwykle popularne i chętnie wybierane przez wielbicieli motoryzacji. Oryginalność, najwyższa jakość i dostępność – to jest to, co kusi pasjonata motoryzacji!

Produkty powiązane
Akumulator Motobatt MB7U
Symbol: 13D0-0012
Dostępność: 7-14 dni
Producent: Motobatt
Kod producenta:

MB7U

170,80 PLN
Akumulator Motobatt MBTX20U
Symbol: 13D0-0029
Dostępność: 7-14 dni
Producent: Motobatt
Kod producenta:

MBTX20U

429,70 PLN
Akumulator Motobatt MBTX24U
Symbol: 13D0-0030
Dostępność: 7-14 dni
Producent: Motobatt
Kod producenta:

MBTX24U

429,06 PLN
Tłok zestaw D Aprilia AF1 125 Classic 125 Pegaso 125 RS 125 RX 125
Symbol: 49T0-0572
Dostępność: 30 dni
Producent: Mitaka Hi Performance
267,92 PLN
Rozrusznik KTM EXCF 350 SXF 250 Freeride 350
Symbol: 58R0-0180
Dostępność: 7-14 dni
657,04 PLN
Tłok zestaw B Kawasaki KX 125 92-93
Symbol: 49T0-0754
Dostępność: 30 dni
Producent: Mitaka Hi Performance
276,50 PLN